IP WiFi 3MP IC kamera, Cue 2 3MP
| Specifikacije | |
| Ime | IPC-C32EP |
| Kategorija | IP Kamere |
| Brend | Imou |
| Imou kod | Cue 2 3MP |
| Tip kućišta | Cue |
| Kamera | |
| Maksimalna rezolucija | 3 Megapiksela |
| Senzor slike | 1/3 inča CMOS |
| Sistem skeniranja | Progresivno |
| Efektivni broj piksela | 2304x1296 |
| Tip osvetljenja | IC LED |
| Domet IC iluminatora | 10m |
| Domet belih LED iluminatora | / |
| Opseg rotacije | / |
| Full-color | |
| Objektiv | |
| Tip objektiva | Fiksni |
| Žižna daljina | 2.8 mm |
| Vidni ugao | 112° horizontalno |
| Video | |
| Kompresija | H.265/H.264 |
| Frame rate@rezolucija | Do 20fps |
| Detekcija pokreta | Da |
| Detekcija promene nivoa zvuka | Da |
| Detekcija ljudi | Da |
| Detekcija životinja | |
| Detekcija vozila | |
| Smart tracking - pametno praćenje | / |
| Maskiranje | / |
| Mreža | |
| Mrežni port | |
| Wi-fi | Da |
| Wi-fi tip | Wi-Fi 6 (IEEE802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz) |
| Wi-fi domet | 50m (na otvorenom) |
| 4G | |
| Skladištenje | Podržava skladištenje na NVR, Cloud ili lokalno uz Micro SD slot (do 512GB) |
| ImouLife App | / |
| Interoperabilnost | ONVIF |
| Interfejs | |
| Audio | Dvosmerni |
| Audio interfejs | Inkorporiran mikrofon i zvučnik |
| Alarm | Da (ugrađena sirena) |
| Alarm interfejs | / |
| Reset dugme | Da |
| Sertifikacije | |
| Sertifikacije | CE |
| Napajački deo | |
| Napajanje | DC5V |
| Potrošnja | <5W |
| Okruženje | |
| Uslovi rada | -10°C~+45°C |
| Stepen zaštite | / |
| Konstrukcija | |
| Kućište | Plastika |
| Vrsta montaže | Unutra |
| Montaža | Zid, plafon ili portalno |
| Dimenzije | 68 x 33 x 106.6mm |
| Težina neto | 83g |
| Pakovanje | |
| U kompletu (pakovanju) | Napajanje 220VAc/5VDc 1A, nosač i montažni pribor |
| Uputstvo za IPC-C32EP | |||||
| Trenutno nema uputstva | |||||