18-kanalni NVR, do 16TB; Mikrofon; Zvučnik; HDMI; VGA; Imou
| Specifikacije | |
| Ime | NVR-N118-8A0E-P |
| Kategorija | NVR Rekorderi |
| Brend | Imou |
| Imou kod | 18-kanalni NVR, do 16TB; Mikrofon; Zvučnik; HDMI; VGA; Imou |
| Sistem | |
| Operativni sistem | Ugrađen LINUX |
| Audio i Video | |
| Podržava IP kamere | 18-kanalni |
| Dvosmerni audio | Da |
| Prikaz | |
| Interfejs | 1 HDMI, 1 VGA |
| Maksimalna rezolucija | 8MP |
| Kapacitet dekodiranja | 4ch@8MP/15fps; 4ch@5MP/30fps |
| Snimanje | |
| Kompresija | H.265/H.264 |
| Audio kompresija | |
| Mod snimanja | |
| Mreža | |
| Mrežni interfejs | |
| Wi-fi | Ne |
| 4G | |
| PoE | |
| Interoperabilnost | ONVIF |
| Pristup | |
| Skladište | |
| Interni HDD | 1-SATA port, do 16TB kapaciteta |
| Dodatni interfejs | |
| USB | 2 porta (Pozadi 1 USB2.0, Napred 1 USB2.0) |
| Power port | |
| Napajački deo | |
| Napajanje | DC12V |
| Potrošnja | ≤19W sa HDDom |
| Okruženje | |
| Uslovi rada | -10°C to +45°C |
| Konstrukcija | |
| Dimenzije | 227.5mm × 260mm × 45.0mm |
| Težina neto | 850g |
| Pakovanje | |
| U pakovanju | Miš, napajanje, mrežni kabl, SATA kabl i šrafovi za montažu HDD-a |
| Uputstvo za NVR-N118-8A0E-P | |||||
| Trenutno nema uputstva | |||||