IP 5MP PT kamera; PoE serija; AOR; Imou Sense; IC + Beli LED 15m; 3.6mm; Mikrofon; Zvučnik; MicroSD; PoE
| Specifikacije | |
| Ime | IPC-PS2M-5R1 |
| Kategorija | Pan&Tilt Kamere |
| Brend | Imou |
| Imou kod | |
| Tip kućišta | Pan&Tilt |
| Kamera | |
| Maksimalna rezolucija | 5 Megapiksela |
| Senzor slike | 1/3 inča CMOS |
| Sistem skeniranja | Progresivni |
| Efektivni broj piksela | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Tip osvetljenja | IC + Beli LED |
| Domet IC iluminatora | 15m |
| Domet belih LED iluminatora | 15m |
| Opseg rotacije | |
| Full-color | |
| Objektiv | |
| Tip objektiva | Fiksni |
| Žižna daljina | 3.6 mm |
| Vidni ugao | 88° horizontalno |
| Video | |
| Kompresija | H.265/H.264 |
| Frame rate@rezolucija | Do 20fps u svim rezolucijama |
| Detekcija pokreta | Da |
| Detekcija promene nivoa zvuka | Da |
| Detekcija ljudi | Da |
| Detekcija životinja | |
| Detekcija vozila | Da |
| Smart tracking - pametno praćenje | |
| Maskiranje | |
| Mreža | |
| Mrežni port | RJ-45 100Mbps |
| Wi-fi | Ne |
| Wi-fi tip | / |
| Wi-fi domet | / |
| 4G | Ne |
| Skladištenje | Podržava skladištenje na NVR, Cloud ili lokalno - Micro SD slot (do 512GB) |
| ImouLife App | za iOS, Android i Windows |
| Interoperabilnost | |
| Interfejs | |
| Audio | Dvosmerni |
| Audio interfejs | Inkorporiran mikrofon i zvučnik |
| Alarm | / |
| Alarm interfejs | / |
| Reset dugme | Da |
| Sertifikacije | |
| Sertifikacije | CE |
| Napajački deo | |
| Napajanje | DC12V ili PoE |
| Potrošnja | < 5W |
| Okruženje | |
| Uslovi rada | -10°C~+45°C |
| Stepen zaštite | / |
| Konstrukcija | |
| Kućište | Plastika |
| Vrsta montaže | Unutra |
| Montaža | Zid ili plafon |
| Dimenzije | 95.0 mm × 96.0 mm × 109.2mm |
| Težina neto | 210g |
| Pakovanje | |
| U kompletu (pakovanju) | Montažni pribor |
| Uputstvo za IPC-PS2M-5R1 | |||||
| Trenutno nema uputstva | |||||