IP Dual PT IC kamera 5MP+5MP; PoE serija; IC 30m; Beli LED 30m; Plavo-crveni LED; Imou Sense; Algo Play analitika; Mikrofon; Zvučnik; Sirena; MicroSD; PoE
| Specifikacije | |
| Ime | IPC-PS70FP-10M0 |
| Kategorija | IP Kamere |
| Brend | Imou |
| Imou kod | |
| Tip kućišta | Pan&Tilt |
| Kamera | |
| Maksimalna rezolucija | 5+5 Megapiksela |
| Senzor slike | |
| Sistem skeniranja | |
| Efektivni broj piksela | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Tip osvetljenja | IC + Beli LED |
| Domet IC iluminatora | 30m |
| Domet belih LED iluminatora | 30m |
| Opseg rotacije | |
| Full-color | |
| Objektiv | |
| Tip objektiva | Fiksni |
| Žižna daljina | 3.6 mm |
| Vidni ugao | 76° horizontalno |
| Video | |
| Kompresija | H.265/H.264 |
| Frame rate@rezolucija | Do 15fps u svim rezolucijama |
| Detekcija pokreta | Da |
| Detekcija promene nivoa zvuka | / |
| Detekcija ljudi | Da |
| Detekcija životinja | |
| Detekcija vozila | Da |
| Smart tracking - pametno praćenje | |
| Maskiranje | |
| Mreža | |
| Mrežni port | RJ-45 100Mbps |
| Wi-fi | Ne |
| Wi-fi tip | / |
| Wi-fi domet | / |
| 4G | Ne |
| Skladištenje | Podržava skladištenje na NVR, Cloud ili lokalno uz Micro SD slot (do 512GB) |
| ImouLife App | za iOS, Android i Windows |
| Interoperabilnost | |
| Interfejs | |
| Audio | Dvosmerni |
| Audio interfejs | Inkorporiran mikrofon i zvučnik |
| Alarm | / |
| Alarm interfejs | Sirena 110dB (aktivno odvraćanje) |
| Reset dugme | Da |
| Sertifikacije | |
| Sertifikacije | CE |
| Napajački deo | |
| Napajanje | DC12V, PoE (802.3af) |
| Potrošnja | < 12W |
| Okruženje | |
| Uslovi rada | -30°C to +50°C |
| Stepen zaštite | |
| Konstrukcija | |
| Kućište | Plastika |
| Vrsta montaže | Unutra |
| Montaža | / |
| Dimenzije | 202mm × 115mm × 159mm |
| Težina neto | 622g |
| Pakovanje | |
| U kompletu (pakovanju) | Nosač, vodootporni konektor i montažni pribor |
| Uputstvo za IPC-PS70FP-10M0 | |||||
| Trenutno nema uputstva | |||||